تعرفه ها

تعرفه های ذیل جهت پرداخت های دوره ای برای حضور حقوقدانان در سامانه یاری یاب می باشد.
لطفا توضیحات تعرفه و شرایط استفاده را قبل از پرداخت مطالعه نمایید.


وکیل دانشجو

پایه

رایگان
۱۰ روز
 • دسترسی به پیام های موکلین
 • ایجاد دفتر مجازی در سامانه
 • نمایش کارت ویزیت در بخش پیام
 • امکان سفارش کدیار اختصاصی

برنزی

۶۰۰,۰۰۰ تومان
۳۰ روز
 • دسترسی به پیام های موکلین
 • ایجاد دفتر مجازی در سامانه
 • نمایش کارت ویزیت در بخش پیام
 • امکان سفارش کدیار اختصاصی

نقره ای

۱ ماه هدیه
۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۸۰ روز
 • دسترسی به پیام های موکلین
 • ایجاد دفتر مجازی در سامانه
 • نمایش کارت ویزیت در بخش پیام
 • امکان سفارش کدیار اختصاصی

طلایی

۳ ماه هدیه
۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۳۶۵ روز
 • دسترسی به پیام های موکلین
 • ایجاد دفتر مجازی در سامانه
 • نمایش کارت ویزیت در بخش پیام
 • امکان سفارش کدیار اختصاصی

نکات مربوط به تعرفه ها

برای انتخاب آگاهانه به نکات زیر توجه نمایید.

1.چگونه شروع کنیم؟

ثبت نام برای تمامی کاربران کاربران و مرحله اول ثبت نام برای تمامی حقوقدانان در یاری یاب رایگان می باشد. کاربران از هر دو گروه برای ثبت نام ابتدا به پنل ثبت نام در سامانه مراجعه کرده، نوع حساب کاربری مورد نظر خود را انتخاب و سپس با وارد نمودن نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و رمز عبور دلخواه اقدام به ثبت نام نمایند. پس از آن کد تاییدیه به شماره تلفن همراه کاربر ارسال شده و با وارد کردن کد تاییدیه در سسیستم، حساب کاربری ساخته می شود و امکان ورود کاربران به یاری یاب فراهم می گردد.

3.حق اشتراک کاربران و حقوقدانان برای ایجاد دفاتر مجازی در یاری یاب

تعرفه تعیین شده برای حقوقدانان جهت ارائه خدمات مستمر نظارت و پشتیبانی و در اختیار قرار دادن دفاتر مجازی (حساب کاربری) به آن ها در جهت حضور کاربران در سامانه یاری یاب در نظر گرفته شده است، در فرایند اعتماد سازی و خدمات به کاربران، بررسی تمامی مدارک حقوقدانان خصوصا مطابقت پروانه فعالیت حقوقی جهت احراز آن ها توسط واحد نظارت سامانه یاری یاب پیش بینی شده است که این امر مستلزم صرف وقت و هزینه برای یاری یاب است. مراحل ثبت نام در یاری یاب طوری طراحی شده تا ضمن بررسی مدارک خصوصا پروانه وکالت کاربران حقوقدان از فعالیت کاربرانی که مدارک شان را بطور ناقص ارسال می نمایند و یا مدارک شان غیر معتبر و یا باطل شده باشد جلوگیری شود.

برای کلیه کاربران حقوقدان پس از طی مراحل ثبت نام یک دوره ۱۰ روزه رایگان و فعال در نظر گرفته شده تا کاربران بتوانند با استفاده از این فرصت ۱۰ روزه، آشنایی کامل با یاری یاب پیدا کنند.

توجه شود در صورتی که در طول فعالیت کاربران حقوقدان مشخص گردد مدارک ارسالی آن ها بی اعتبار و یا جعلی است یاری یاب حق دارد از اعطای حساب کاربری خودداری و یا حساب کاربری این کاربران را مسدود نماید در این صورت استرداد وجه پرداخت شده بابت حساب کاربری مقدور نخواهد بود و مسئولیت جبران خسارات وارده احتمالی به عهده این کاربران خواهد بود که یاری یاب این حق را داشته موضوع را از طریق مراجع ذی صلاح پیگیری نماید.

5.آیا راه دیگری علاوه بر درگاه های پرداخت جهت واریز هزینه های اشتراک وجود دارد؟

خیر. لطفاً توجه نمایید که استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی توسط یاری یاب جهت ساده سازی فرآیند های پرداخت مالی می باشد و به صورت یکپارچه و برای تمامی کاربران یکسان لحاظ گردیده است و واریز وجوه توسط کارت به کارت یا واریز به سایر حسابها یا واریز نقدی مورد تایید یاری یاب نبوده و در صورت پرداخت توسط یاری یاب قابل پذیرش و پیگیری نمی باشد.

2.چه خدماتی دارای هزینه می باشد؟

کاربران برای این دسته از کاربران تمامی امکانات سایت تا این مرحله از فعالیت یاری یاب به طور کامل رایگان بوده و هیچ گونه عملکرد مالی توسط آنها در سیستم صورت نمی گیرد.

حقوقدانان: برای این دسته از کاربران عضویت و ثبت نام اولیه در یاری یاب به طور کامل رایگان می باشد. دفتر کار مجازی برای این دسته از کاربران هم پس از تکمیل فرایند ثبت نام نهایی برای یک دوره ۱۰ روزه رایگان می باشد و در ادامه در صورت تمایل می بایست طبق تعرفه اعلام شده در یاری یاب اقدام به پرداخت حق اشتراک دوره ای خود نمایند.

4.چگونه فرآیند پرداخت مالی را انجام دهیم؟

همان طور که گفته شد کاربران هیچ گونه داد و ستد مالی با یاری یاب ندارند لذا فرآیند پرداخت مالی نیز برای آنها تعریف نشده است و این کاربران دقت نمایند بدون اطلاع و هماهنگی قبلی با یاری یاب هیچ گونه وجهی برای شماره حساب های اعلام شده و یا از طریق درگاه های پرداخت واریز ننمایند.

در خصوص حقوقدانان تنها فرآیند پرداخت مالی مورد تایید یاری یاب صرفا از طریق درگاه های پرداخت معتبر یاری یاب بوده که در حساب کاربری طبق عناوینی چون صدور فاکتور یا پرداخت صورت حساب اعلام و توسط این کاربران پرداخت خواهد شد.

6.نکات مهم در مورد حساب کاربری

یاری یاب همواره تلاش خود را در جهت بهبود و افزایش کیفیت سرویس های خود به کار خواهد برد. اما در هر صورت در شرایط خاصی که سیستم در حال بروز رسانی، توسعه، مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری، تعمیر و یا مواردی از این قبیل بوده ممکن است باعث توقف موقت سامانه یاری یاب شده و از دسترس کاربران خارج گردد لذا از تمامی کاربران اعم از کاربران و حقوقدانان انتظار داریم در این مواقع شکیبایی نمایند. بدیهی است در این مدت هیچ گونه مسئولیت حقوقی در رابطه با خسارت احتمالی به کاربران متوجه یاری یاب نمی باشد.

یاری یاب ممکن است بدلایلی اقدام به تغییر هزینه های اشتراک نماید که هر گونه تغییر در هزینه های اشتراک از طریق کانال های ارتباطی معتبر یاری یاب و یا همین صفحه اطلاع رسانی می گردد.