درباره یاری یاب

یاری یاب سامانه هوشمند پیام رسان تخصصی حقوقی


یاری یاب

یاری یاب

پیشینه

امروزه توسعه اینترنت روش‌ زندگى ما را به کلی دگرگون کرده است. مزاياء موجود در خدمات اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول روزمره ترغیب می‏‌کند. اكنون، افراد استفاده از اينترنت را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت دنياى وب با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم. بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت و سفرهای شهری كلافه كننده برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر دارند.

اهداف

هدف از ايجاد يارى ياب وجود يك فضاى ايمن براى پيگيرى مشكلات و تشكيل يك دفتر مجازى بين وكلا و موكلينى است كه يا وقت كافى براى مراجعه هاى مكرر به دفاتر حقوقى را ندارند و يا ميخواهند از طريق اينترنت و در منزل پرونده ى خود را حل نمايند، زيرا غالبا افراد مايلند در طرح مشكلات خود تنها بوده و بدون اطلاع ديگران مشكل خود را برطرف سازند. در همين راستا اين وبسايت با استفاده از مجموعه اى كامل در جذب بهترين وكلا سعى در ارائه مناسب ترين راه حل دارد كه، با صرف كمترين زمان و هزينه براى استفاده كنندگان از اين وبسايت در اقصى نقاط كشور همراه باشد. از ديگر اهداف يارى ياب مى توان به اين مورد اشاره كرد كه هر خانواده اى بتواند وكيلى براى خود داشته باشد، تا از پديد آمدن مشكلات حقوقى در خانواده ها و سپس در اجتماع جلوگيرى شود كه امروزه يكى از دغدغه هاى اساسى جوامع مى باشد.

چشم انداز

یاری یاب بستر ارائه خدمات حقوقی است که با ایجاد فضایی مجازی به صورت دفتر کار مجازی برای وکلای معتبر(تنهایی وکلایی می توانند از سایت یاری یاب به عنوان دفتر مجازی استفاده نمایند که دارای تمامی مجوز های لازم حقوقی بوده و استعلام شده باشند) حق انتخاب گسترده ای را برای کاربران ایجاد نموده است که در فضای امن به جست و جو و سپس انتخاب اقدام نمایند. در نهايت مى توان گفت يارى ياب خواهان اين است كه بتواند تا حد ممكن مشكلات افراد را به ساده ترين وجه و از درون منزل حل كند.